Strojově Vyráběná Tibetská Miska 17.5cm

2 070 Kč
Dostupnost: Skladem
Strojově Vyráběná Tibetská Miska 17.5cm

Detailní popis produktu

Tibetské mísy jsou tradiční meditační pomůcky, které se používají už tisíce let. Původ tibetských mís pochází ze starého Tibetu a Nepálu, odkud se později rozšířily i do dalších zemí. Táto tibetská miska je vyrobená strojovou výrobou s ručně tepanými stěnami. Hraje se na ni velice snadno, miska má silný a jasný tón. cca 1200g, 17.5cm 

Na tibetskou mísu se hraje dřevěnou paličkou a to tak, že se krouží okolo okraje mísy, nebo se na ni jemně poklepává. Hraním na Tibetskou mísu se její stěna rozvibruje a vydává nádherné harmonizující tóny. Mísy se používají při meditacích, mají terapeutický a harmonizující účinek, hluboce uvolňují a přispívají k duševní rovnováze. Tibetská mísa je také účinný nástroj pro čištění prostoru.

Ke každé misce dodáváme paličku a polštář s rozměry odpovídající velikosti mísy. Misky mají různé tóny, v případě detailnějšího výběru nás kontaktujte.

Při větším zájmu nás kontaktuje, máme velký výběr tibetských misek. Také můžeme poskytnout více podrobností, například jaký tón a frekvenci má daná tibetská miska.